Розпізнавання мовлення та зворотній зв’язок по кожному чеку вашого бізнеса

Розпізнавання мовлення та зворотній зв’язок по кожному чеку вашого бізнеса

Записатися на тестування

Можливості:

  • Аналітика мовлення по кожному чеку Аналітика мовлення по кожному чеку
  • Зворотній зв’язок з клієнтами за кожним чеком Зворотній зв’язок з клієнтами за кожним чеком
  • Чек в електронному вигляді Чек в цифровому виді
public

Сервіс Checki Business

Що ми надаємо нашим клієнтам

Зберігайте природу

Аналітика мовлення 1

Наша система робить аналіз тексту на предмет наявності в мовленні ключових слів та словосполучень по роботі зі скриптом клієнта. Всі розбіжності виводяться в кабінет підприємця.

Відгуки та зворотній зв’язок 2

Не втрачайте лояльних та нових клієнтів. Отримуйте відгуки клієнтів за допомогою Checki, налагоджуйте зворотний зв’язок і будьте в курсі того, як покупці оцінюють ваш сервіс. Для цієї функції достатньо лише камери смартфона.
Відгуки та зворотній зв’язок
Електронні чеки

Електронні чеки 3

Підприємці та торгові мережі, зможуть зменшити витрати на паперові чеки і пристрої друку. При цьому отримають додаткові інструменти роботи з клієнтами.
Чому саме Checki Business?

Чому саме Checki Business?

Наша компанія - розробник універсального програмного забезпечення для торгових точок та компаній. Ми адаптували наш сервіс під 25 основних видів POS-систем автоматизації, отже, за наявності терміналу ви зможете легко отримати доступ до основних функцій Checki Business. При цьому:

Ми встановлюємо вам модуль, який вміє обробляти інформацію <b>POS</b>-терміналу в офлайн і онлайн режимі та відправляти захищені дані в наше хмарне сховище
Ми встановлюємо вам модуль, який вміє обробляти інформацію POS-терміналу в офлайн і онлайн режимі та відправляти захищені дані в наше хмарне сховище
Ми записуємо голос співробітників через зовнішні мікрофони або наш додаток. Перекладаємо спілкування в текст, шукаємо ключові слова та словосполучення.
Ми записуємо голос співробітників через зовнішні мікрофони або наш додаток. Перекладаємо спілкування в текст, шукаємо ключові слова та словосполучення.
Ми друкуємо <b>QR</b>-код в кожному чеку <b>POS</b> системи або на території точки продажу. Його сканує клієнт і переходить на сторінку браузера де може надати свій відгук.
Ми друкуємо QR-код в кожному чеку POS системи або на території точки продажу. Його сканує клієнт і переходить на сторінку браузера де може надати свій відгук.
Ми показуємо по кожному співробітнику рівень обслуговування в процентах. До кожної касової операції з вашої системи <b>POS</b> буде прикладено діалог з клієнтом.
Ми показуємо по кожному співробітнику рівень обслуговування в процентах. До кожної касової операції з вашої системи POS буде прикладено діалог з клієнтом.
Підтримувані системи автоматизації

Підтримувані системи автоматизації

Інтегровані з нами 25 POS

Швидкий зв’язок для підприємців

Напишіть нам